Marcin Mróz

Zakupiłem kilka miesięcy temu w Svenscar Saaba 9-5 Aero w pakiecie Hot z automatyczną skrzynią biegów i mogę z czystym sumieniem polecić Svenscar! Mam już przejechane prawie 10 000 km, więc można wystawić opinię.

Panowie są przede wszystkim uczciwi – nie koloryzują, nie fałszują, sprzedają auta takie jak mówią, że one są. Niby nie dużo, ale jednak w świecie handlarzy samochodów to rzadkość.

Auto sprawuję się bez zarzutu. Zostało sprzedane w bardzo dobrym stanie, mechanicznie sprawdzone przed sprzedażą, wizualnie po detailingu zrobionym przez Svenscar. W czasie tych kilku miesięcy wystąpiła jedna usterka, ale wiadomo, auto ma swoje lata i nie można oczekiwać, że nic się nie będzie działo.

Fantastyczne podejście do Klienta – nastawieni na pomoc, wsparcie oraz rozwiązywanie problemów. Ich podejście obrazuje chociażby to, że jak się człowiek umawia na oglądania auta i przyjeżdża do Łodzi z innego miasta transportem publicznym, to zapewniają dowóz z dworca. Niby niewiele, ale jednak miło. Jakby była potrzeba to też poratowali oponami zimowymi i pożyczyli je, żeby było jak dokończyć trasę.

Podsumowując – gorąco polecam zakup auta w Svenscar!